phone +420 777 076 007 | mail_outline info@prefekt.cz

logo

Videomarketing prodejní video

add_shopping_cart  Prodávající naváže na svou osobu důvěru diváků, obsahem toho co prezentuje vede diváky k dalšímu šíření tohoto videa. Jedná se zejména o šíření na sociálních sítích je dostatečně poutavá pro virální šíření tohoto videa. Může se jednat o propagaci produktu či služby.

Produktové video

ondemand_video Představit produkt, či službu, široké veřejnosti. Video má hlavně podtrhnout přednosti a jedinečnost výrobku nebo služby na trhu. Seznámit s kvalitou a výhodami produktu. Obeznámit diváka proč právě u Vás má tento produkt nebo službu pořídit .

Videovizitka

emoji_people Ucelené představení Vaší společnosti v pár minutách. Další možnost užití je prezentace osobnosti, ať už jste podnikatel, politik, spotovec, lékař, vědec, či kdokoliv jiný s potřebou se mediálně představit. Pro společnosti se jedná o možnost rychlého představení firmy pro na úvod před konferencí, náborem zaměstnanců, nebo veřejné prezentace nových produktů.

Video

videocam Videa pohlcují internet. Dnes jsou prostředkem, díky kterému vyniknete oproti konkurenci, zítra už budou samozřejmostí, stejně jako je samozřejmostí mít vizitku a web. Prosazujeme efektivní přístup k videím: vždy poměřujeme cenu a kvalitu tak, abyste co nejvíce vydělali.

 

Firemní videa

camera_roll Specializujeme se na tvorbu firemních a produktových videí, pomůžeme Vám vytvořit originální příběh a navrhneme celkové řešení.

3D scan MATTERPORT

camera Nejmodernější profesionální 3D sken Matterport je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak vytvořit 3D virtuální prohlídku u všech tipů nemovitostí, restaurací, hotelů, pensionů, wellness center, autosalonů, muzeí, vysoko podlažních objektů a mnoho dalších.
Virtuální realita je zážitek, který Vám umožnuje reálně vnímat každý detail ve 3D z jakéhokoli zařízení (PC, tablet, mobil), z pohodlí domova.

Online přímé přenosy

done_outline Projdeme si vaši představu online vysílaní a pomůžeme vám s nejlepším řešením, poradíme Vám s vhodným streamingovým nástrojem a zajistíme jeho administrativu. Zrealizujeme Vaše představy tak, aby jste měli nejlepší výsledek a diváci skvělý dojem. Zajistíme veškerou natáčecí techniku – online set hodinu před vysíláním, abychom si vyzkoušeli techniku mikrofony a ovládání techniky.

Fotoprodukce

photo_camera Nabízíme široké spektrum fotografických služeb pod jednou střechou. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximální péčí. Naším cílem je, aby vaše fotografie dostaly nový rozměr a Vaše služby a produkty měly profesionální kvalitu.
Svatební focení, portrétové, produktové, reklamní, 3D scan matterport, bussiness, streetstyle, fashion, focení eventů.

Reklamní spoty

theatersNabízíme profesionální přístup a výjimečné
zpracování, které respektuje moderní trendy.

Grafika a branding společnosti

star_border Vytváříme profesionální branding společností. Díky našim znalostem o online prostředí víme, jak využít synergií vašeho loga, fontů, grafických prvků tak, aby šly co nejefektivněji využít v online i offline prostředí. I webové stránky potřebují make-up.
Vše Vám na míru vytvoříme tak, aby byla nová grafika v souladu s trendy, a zároveň uchovala firemní hodnoty.

Správa sociálních sítí

verified_userZnáme algoritmy, na kterých jednotlivé sociální sítě fungují.
Díky tomu můžeme efektivně nastavit každý příspěvek tak, abyste dosáhli Vámi vytyčených cílů, ať už se jedná o prodej nebo budování brandu.

 

Organické indexování ve vyhledávačích

searchVíme, na jakých principech fungují internetové vyhledávače (např. Google, Seznam.cz). Díky tomu správně nastavíme Váš obsah na stránkách tak, aby ho vyhledávače zobrazovaly na prvních místech vyhledávání, abyste mohli co nejlépe oslovit své zákazníky.

Hloubková analýza online komunikace

find_in_pageZanalyzujeme výsledky Vaší dosavadní online komunikace, identifikujeme chyby a odhalíme skrytý potenciál.

To vše v porovnání s Vašimi klíčovými konkurenty a s inspirací od Vašich zahraničních protějšků.

Monitoring internetu

timelineMáme nástroje, prostřednictvím kterých dokážeme sledovat vše, co se odehrává na veřejně dostupném internetu. Např. všechny komentáře o Vaší firmě, které proběhly na Facebooku, všechny zprávy z médií nebo vše, co se píše o Vaší konkurenci.

Video prohlídky nemovitostí

chat Nemovitost, která dnes není inzerována na internetu, jako kdyby se ani neprodávala. Díky dnešní moderní době zvládneme s lehkostí natočit lákavé videoprohlídky, našimi kreativními kameramany. Videoprohlídka přiláká skutečné zájemce o nemovitost. Šetří čas makléři i klientům, kteří mají od počátku ucelenější představu.

O nás

Získat pozornost zákazníků a spotřebitelů je v dnešní době čím dál víc náročnější.

Náš tým, tvořen profesionálními kameramany, fotografy a marketingovými specialisty
má široký záběr v oblasti sociálních sítí i reklamních kampaní pro firmy a podnikatele.
Postaráme se s láskou o nadnárodní korporaci i o začínající obchod s ponožkami.
Nabízíme kreativní, lákavé a strategické online marketingové tahy, ke konkrétním službám
a produktům – pryč s nudnými reklamami!
V online marketingu se pohybujeme přes 10 let.
Působíme v rámci celé České republiky, Slovenska a Rakouska.
Jsme tu abychom Vám pomohli – a to s přátelským přístupem a maximální péčí.

Neváhej a přidej se k nám!

Pokud jsi grafik, kameraman, fotograf, zvukař, animátor, tvoříš, střiháš videa?
Jsi kreativní a máš co nabídnout?
Neváhej a přidej se k nám!

Zjistit více

NOVINKY U NÁS

Přihlašte se k odběru naších novinek:*Přihlášením k odběru novinek potvrzujete váš souhlas s podmínkami GDPR.

Portfolio

  • Vše
  • Reklamní videa
  • Video Clip
  • Svatební videa


*Vaše jméno:

*Tel.:

*E-mail

*Zpráva:

[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

Spojte se s námi

PR EFEKT.

info@prefekt.cz
+420 777 076 007
Orlí 3, Brno 602 00

Czech Republic

NÁŠ TÝM

A s kým budete mít tu čest, pokud se rozhodnete oslovit naši firmu? Jsme kreativní tým se smyslem pro preciznost, detaily a přátelskou atmosféru.

Jakub Chodžajan

Jednatel, Fotograf, Kameraman

Jindra Kepert

KAMERAMAN, FOTOGRAF

Ladislav Hájek

FOTOGRAF, Kreativec

Diana Chodžajanová

FOTOGRAFKA, MANAŽERKA

Vahan Hambardzumjan

Webmaster, HUDEBNÍK